O nás

Naším cílem je být nejen nejlepší v oboru, ale také se stát vaší oblíbenou autentickou restaurací v Praze. To nejlepší pro každého hosta.

Naše mise

Naše restaurace vám nabídne romantickou a uvolněnou atmosféru, kde si můžete vychutnat každý okamžik svého života. Odpočinek, nejlepší kulinářské služby a přátelskou obsluhu vám zaručujeme.

Vize

Pořádáme firemní setkání, obchodní večeře, pro teambuilding nabízíme degustace vín s degustačním menu nebo připravujeme speciální akce na přání. Nebo jen přijďte na úvodní večeři

NĚCO NAVÍC

Celková kapacita restaurace je 85 míst. Restaurace je nekuřácká.
Životní prostředí je pro nás velmi důležité! Proto využíváme všechny naše výrobky v maximální míře, třídíme veškerý odpad a chráníme životní prostředí všemi způsoby v zájmu naší společné budoucnosti.

Hodnoty

V naší kuchyni se připravují prvotřídní pokrmy a náš personál je dobře vychovaný a přátelský. O své hodnoty se odvážně a s radostí dělíme s hosty, kteří jsou inspirováni naší filozofií.

O týmu

Přicházíte do prostředí rodiny, která umí zajistit pohodlí pro srdečné rozhovory, obchodní jednání a firemní schůzky, rodinné příležitosti a oslavy.
Made on
Tilda